jeden cel - wiele rozwiązań

Nasze marki

Poznaj nasze marki

VEBER Sp. z o.o. w swojej działalności koncentruje się na sprzedaży produktów i usług dedykowanych dla branży budowlanej, drogowej i przemysłowej. Na ofertę spółki składają specjalistyczne zabezpieczenia – zarówno te tymczasowe jak i stałe. Charakteryzują się one wysoką jakością i pozwalają skutecznie chronić określone strefy użytkowe oraz tworzyć przyjazne i bezpieczne środowisko pracy.

VEBERBAU.PL

VEBERBAU – to marka, na której ofertę składają się ogrodzenia tymczasowe przede wszystkim do zabezpieczenia terenu budowy. W sklepie można znaleźć zarówno ogrodzenia budowlane ażurowe, ogrodzenia tymczasowe pełne, bramy i furtki tymczasowe, stalowe barierki, barierki pcv i wszelkie akcesoria niezbędne do montażu zabezpieczeń budowlanych.  

DROGBIT.PL

Produkty bezpieczeństwa ruchu drogowego zgodne z obowiązującym Dziennikiem Ustaw. W ofercie: zapory drogowe U-20, bariery U-12, U-11, kładki tymczasowe dla pieszych, sygnalizacje wahadłowe, lampy drogowe, pachołki drogowe, barierki harmonijkowe, lustra drogowe oraz szeroki wybór słupków i barierek chodnikowych.

METALOWY24H.PL

Dystrybucja, projektowanie i montaż specjalistycznych wyrobów z metalu o najwyższej jakości. Produkty z drutu ostrzowego (zasieki concertina, drut ostrzowy, siatka ostrzowa) do agresywnego zabezpieczania obiektów państwowych i terenów przemysłowych. Metalowy24h.pl to również szeroki wybór produktów ochronnych dla branży logistycznej – odbojnice magazynowe, barierki komunikacyjne, odboje ochronne do regałów i urządzeń. 

NATODRAHT.COM

sklep z agresywnymi zabezpieczeniami obiektów państwowych i przemysłowych. W ofercie znajdują się produkty z drutu ostrzowego jak drut kolczasty, siatka ostrzowa oraz zasieki concertina. Sklep ukierunkowany na klientów niemieckojęzycznych.

Potrzebujesz specjalnej wyceny?

Skontaktuj się z nami! Sporządzimy szczegółowy plan zabezpieczeń budowy, dróg i obiektów przemysłowych. Działamy ekspresowo – sprawdź sam!

bądźmy w kontakcie

Masz jakieś pytania? Napisz do nas!